Sponsor!

Irina Shayk, e mrekullueshme si gjithmonë (Foto)Ronaldo është një njëri me shumë fat, që ka për të dashur një bukuri të tillë. Irina Shayk ka qenë protagonistja e një fushate rrobash banjojekolumbiane, Agua Bendita. 26-vjecarja ka treguar format e saj përfekte me bi kini tepër se ksi dhe shumë të vogla.
Kliko per te par fotot e tjera!